HTC One X10 Kanlı Canlı Karşınızda

HTC geçtiğimiz hafta bütçe dostu Android telefon üretimini bu yıl sonlandırmayı planladığını açıkladı ancak şirket daha fazla ‘premium‘ cihazlara odaklanmak isterken sadece amiral gemilerine odaklanmayacak.

Benzer içerikler

Nginx için wp süper cache ayarları (Masaüstü ve mobil cache uyumlu)

WordPress siteniz her zaman online olsun [Sayfaların ayrı bir sunucudan html olarak sunulması]

Yeni HTC One X10‘un görüntüleri, Çinli sosyal medya platformu Weibo’da yayınlandı. Cihaz, Aralık 2015’te, geniş ekranı olan yetenekli bir telefon arayanlar için bütçeye uygun orta menzilli bir seçenek olarak tanıtılan One X9‘un adımlarını izleyecek.

Fotoğraflar, One X10‘un alüminyum unibody tasarımının yanı sıra kapasitif navigasyon düğmelerine sahip olacağını ve cihazın hemen arkasında kameranın altında bir parmak izi algılayıcı olacağı gözükmekte.

X10’un temel özellikleri henüz açıklanmadı, ancak bir sekiz çekirdekli MediaTek Helio P10 yonga seti, 3GB RAM, 32GB depolama alanı, Full HD (1920x1080px) çözünürlüğe sahip 5.5 inçlik bir LCD ekran ve bir 16.3MP arka kamera. X10’un selefi gibi global piyasaya çıkmaktan çok Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkeleri hedef alacağı tahmin ediliyor.

Ocak ayında HTC, bu yılki akıllı telefon sayısını önemli ölçüde azaltacağını açıkladı ancak geçen ay iki üst seviye cep telefonunu piyasaya sunduktan sonra “başka bir amiral gemisinin” yeni bir işlemciyle yolda olduğunu doğruladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.