Huawei Honor 6x Tasarımı ve Özellikleri Sızdırıldı 2

Huawei firması 2016 yılında izlediği başarılı yol sayesinde dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi oldu. Firmanın son modeli Honor 6x ’in tasarım ve özellikleri sızdırıldı. Yeni model Çin’in sertifikasyon kurumu TENAA’nın kayıtlarında ortaya çıktı.

Benzer içerikler

Huawei Honor S1 Akıllı Saati Ne Zaman Tanıtılacak?

Telefonun 5.5 inç boyutundaki IPS ekranı Full HD çözünürlüğe destek vermekte. Cihaz gücünü Huawei tarafından geliştirilen Kirin 625 işlemcisinden alıyor. Kirin 625 işlemcisi sekiz çekirdekli ve 2.1 GHz hızında çalışmakta.

Cihazda 3 Gigabayt RAM’e sahip olan model seçildiğinde 32 Gigabayt depolama alanı sunuyor. 4 Gigabayt RAM’e sahip model seçildiğinde ise 64 Gigabayt dahili depolama alanı sunmakta. Cihazda 8 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ve 12 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera mevcut. Arka kameranın yanında fotoğraflarda derinlik efekti verebilmek için 2 megapiksel çözünürlüğünde bir sensör bulunmakta.

Honor 6X çift sim kart desteği ve parmak izi okuyucusu ile geliyor ve üzerinde Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini barındırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.