Huawei P10 Görselleri Sızdı 2

Huawei firmasının yeni amiral gemisi modeli olacak olan Huawei P10 hakkında yeni sızıntılar geldi. Son amiral gemisi P9 ile 9 milyon satış rakamına ulaşan Çinli üretici yeni amiral gemisi modeli ile bu rakamı aşmaya çalışacak.

Daha piyasaya sunulmasına zaman olmasına rağmen cihaz ile ilgili sızıntılar şimdiden gelmeye başladı. En son gelen sızıntı ise cihazın basın renderları oldu.

gsmarena 003 Huawei P10 Görselleri Sızdı Akıllı Telefonlar  sızıntı Huawei P9 huawei p10 tasarımı Huawei P10 özellikleri huawei p10 görselleri Huawei P10 huawei

Görsellerden de anlaşılacağı gibi cihaz çift taraflı kavisli bir ekran ile geliyor ve cihaza fiziksel home tuşu eklenmiş. Akıllı telefon sektöründe üst sıraları hedefleyen firmanın yeni amiral gemisi modelinin teknik özellikleri de sızdı. GFXBench’te ortaya çıkan özelliklere göre cihaz gücünü 2.3GHz sekiz çekirdekli Kirin 960 işlemcisinden, grafik gücünü ise Mali G-71 GPU çipsetinden alacak. Cihazda 6 Gigabayt RAM ve 256 Gigabayt dahili hafıza bulunması bekleniyor. 12 Megapiksel arka kameraya ve 8 Megapiksel ön kameraya sahip olacak olan cihazın Android 7.0 işletim sistemi ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Huawei’nin yeni amiral gemisi modelini 2017 yılının 2. çeyreğinde piyasa sunması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.