iPhone 7 de Kullanılması Muhtemel Hafıza ve Panel 2

Eylül 2016‘da tanıtılacak olan iPhone 7 için yeni sızıntılar gelmeye başladı.

Benzer içerikler

iPhone 7 de Jailbreak ’ten Kurtulamadı

iPhone 7’nin Tanıtım Tarihi Apple’ın Sitesinde mi Saklı?

iPhone 7 Çalışır Şekilde Görmek İstemez misiniz?

iPhone 7’nin Yeni Videosu Çıktı, iPhone 7s Görüntülendi

iPhone 7 Bu Kez Videoda Görüntülendi

İlk sızıntı IHS Teknoloji’den Piyasa Araştırmaları Direktörü olan Kevin Wang‘dan geldi. Yıllardır eleştirilen 16 GB depolama alanıyla ilgili açıklama yapan Wang, iPhone7‘nin 32 GB depolama ve 2 GB Ram ile geleceği iddiasında bulundu.

gsmarena 002 iPhone 7 de Kullanılması Muhtemel Hafıza ve Panel Akıllı Telefonlar IOS Teknoloji  tpk iphone 7 nano gümüş esnek dokunmatik panel iphone 7 32gb ram iPhone 7 IPhone Apple iPhone Apple 3D Touch
Kevin Wang’ın iPhone 7 için attığı tweet

2 GB ram, iPhone 6S ve iPhone SE‘de görmüştük ama 32 GB depolama alanı Wang’ın dediği gibi gerçekleşirse Apple’ın artık bazı inatlarından vazgeçmeye başladığını söylemek mümkün.

İkinci sızıntı ise TPK firmasından geldi. Dokunmatik panel üreticisi TPK özellikle nano gümüş teknolojisine dayanan esnek dokunmatik paneller üretiyor. Firmanın bu teknoloji için 200 adet patent aldığı açıklandı.

Apple‘ın tedarikçilerinden olan ve 3D Touch teknolojisinin arkasındaki isimlerden biri olan TPK firmasının CEO’su Michael Chung 2016 yılının ikinci yarısında nano gümüş esnek dokunmatik panellerin yüksek segmentteki cihazlardan kullanılacağını açıkladı.

Chung’ın bu açıklamalarıyla iPhone 7’de nano gümüş esnek dokunmatik panel kullanılacağı iddiaları iyice güçlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.