iphone 7 daha çıkmadan ilk tasarımları sızdırıldı. Bir çok akıllı telefon daha piyasaya çıkmadan tasarımları ile ilgili legal olmayan yollarla paylaşılan ilk halleri ile karşımıza çıkıyor. Bunun kasıtlımı yapıldığı henüz bilinmesede bir test yada insanların düşüncelerini toplama operasyonu olarak görülüyor. Bunun sonucunda gelen tepkiler yada şikayetlere göre tasarımda değişikliği gidilebiliyor.

iPhone 7 resmi iPhone 7'nin ilk hali sızdırıldı Akıllı Telefonlar  sızdırıldı iPhone 7 ilk tasarım

Görüntülerde Apple iphone 7 de de metal kasa kullanmaya devam edecek gibi görünüyor. Tasarımda dikkat çeken bir ayrıntıda anten çizgilerinin detaylarının gizlenmiş olması. Bu bir çok yönden tasarıma katkı sağlamış.

iPhone 7 arka kapak resmi iPhone 7'nin ilk hali sızdırıldı Akıllı Telefonlar  sızdırıldı iPhone 7 ilk tasarım

Standart kulaklık girişinin olmayacağı iphone 7 bir önceki serilerine göre daha ince olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca on ve arka kamerasının iphone 6 ve phone 6s e göre daha iyi olması bekleniyor.

Apple bugün (21 mart) da düzenleyeceği bir bahar etkinliğinde ihpne SE 4 inçlik modelini tanıtacak. Eylül ayında ise iphone 7 tanıtımının yapılması bekleniyor. Her sene apple’nin bu tarihte tanıtım yaptığını düşünürsek, beklemek yanlış olmaz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.