iPhone 7'nin Yeni Videosu Çıktı, iPhone 7s Görüntülendi 2

Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7 daha bir video da görülmüştü. Apple‘ın yeni akıllı telefonundan sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni iPhone bu kez 2 dakika 38 saniyelik video da iPhone 6s ile birlikte gözüktü.

Çin’in Vine’ı olarak ünlenen Miaopai sitesinde paylaşılan videoda Apple‘ın yeni cihazı oldukça net gözükmekte. iPhone 6s‘e benzeyen cihazda bir önceki videoda olduğu gibi kulaklık girişi yer almıyor. Ayrıca anten çizgileri yukarı alınmış ve arka kamerası bir önceki kameradan daha büyük.

https://youtu.be/D1tVz12xFto

Çin’in en büyük sosyal ağı olan Weibo‘da ise sadece iPhone 7‘nin değil Plus ve Pro versiyonlarının resimleri de yayınlandı.

iphone 7 iphone 7 pro iphone 7 plus iPhone 7'nin Yeni Videosu Çıktı, iPhone 7s Görüntülendi Akıllı Telefonlar  iphone 7s iphone 7 video iPhone 7 tasarım iphone 7 pro iphone 7 plus iphone 7 kulaklık girişi iPhone 7 iPhone 6s plus karşılaştırma iPhone 7 IPhone Apple

Bir başka sızıntı ise iPhone 7s modelini gözler önüne serdi. Sızdırılan resimde gözüken iPhone cihazın arka yüzeyinde bulunan “S” logosu ve modelin tamamiyle iPhone 7’ye benzemesi acaba iPhone 7s hazır mı sorularına neden oldu. Tabii bunun bir fotomontaj olma ihtimali, “S” logosunun sonradan yerleştirilmiş olma ihtimali de bulunmakta.

iphone 7s iPhone 7'nin Yeni Videosu Çıktı, iPhone 7s Görüntülendi Akıllı Telefonlar  iphone 7s iphone 7 video iPhone 7 tasarım iphone 7 pro iphone 7 plus iphone 7 kulaklık girişi iPhone 7 iPhone 6s plus karşılaştırma iPhone 7 IPhone Apple

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.