iPhone 8, AirPods'lar ile Birlikte mi Gelecek?

İki yeni iPhone 8 söylentisi etrafta dolaşmaya başladı; dedikoduların kaynağı ise bir JP Morgan analizi. İlk olarak Apple’ın AirPod‘larının dahil edilmesi ki normalde 159 dolara mal olacak ve ikincisi ise iPhone 8’in uçtan-uca bir ekrana sahip olabileceği. Söylentiye göre, birlikte verilen kulaklıklar cihazın ücretini 1.000 dolara çıkarmaya yardımcı olacak.

Bir OLED paneli olduğu söylenen uçtan-uca ekran, görünüşe göre Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ amiral gemisi akıllı telefonlarında kullanılana benzer. Bununla birlikte Apple amiral gemisinde kavisli bir cam yerine düz ekran kullanacak. Köşeden köşeye 5.85” olacak.

Gelecekteki Apple ürünlerini öngörmek konusunda JP Morgan‘ın iyi olmayan sicili nedeniyle dedikodular çokta inanılmamalı. Örneğin, AirPods’un söylentilerini ele alırsak, Apple şu anda Airpod’un Apple’ın web sitesinde altı haftalık bir nakliye tahmini bulunmakta. Eğer AirPods’lar iPhone 8 ile gelirse nakliyelar altı haftadan daha uzun bir süreye çıkacaktır.

Apple‘ın ufukta iki etkinliği var, Haziran’da WWDC ve sonbaharda bir başka olay. İkincisi, genellikle yeni iPhone’ların tanıtıldığı etkinlik. WWDC’de yeni cihazlar göremeyeceğiz, ancak iOS 11’in yeni iPhone hakkında bazı ayrıntıları gösterebilecek şekilde kapalı olarak gösterilmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.