Kendi Çıkmadan İnceleme Videosu Geldi, İşte Galaxy Note 7 2

Tanıtılmasına iki haftadan az bir süre kalan Galaxy Note 7 cephesinden sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Benzer içerikler

Adet Söktürücü İlaç İsimleri, İğne İsimleri ve Fiyatları Neler?

Son olarak S-Pen kalemle gözüktüğü bir resim sızdırılmıştı. Ayrıca S-Pen‘in artık ıslak ekranda ve su altında da işlevini yerine getireceği açıklanmıştı.

galaxy note 7 Kendi Çıkmadan İnceleme Videosu Geldi, İşte Galaxy Note 7 Akıllı Telefonlar  samsung S Pen kalem Galaxy Note 7 videoda Galaxy Note 7 tasarım galaxy note 7 tanıtım tarihi Galaxy Note 7 su geçirmez Galaxy Note 7 sızdırıldı Galaxy Note 7 S Pen Galaxy Note 7 özellikleri Galaxy Note 7 ortaya çıktı galaxy note 7

Telefonun suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olduğu düşünüldüğünde S-Pen‘inde bu özelliklere sahip olması kaçınılmazdı.

2 Ağustos’ta New York şehrinde düzenlenecek Unpacked 2016 etkinliğinde tanıtılacak olan telefonun bu kez inceleme videosu sızdırıldı.

Tam bir inceleme videosu olmayan 25 saniyelik video da Galaxy Note 7‘yi açıkça görebiliyoruz ve incelemeyi yapan kişi sadece program açıp kapatmakta. Videoda ayrıca ana ekranda uygulamaların konumlarına ve uygulama renk düzenlerine bakılırsa Galaxy S7 modelinde kullanılan kullanıcı arayüzüne sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.