LeEco Le2S Tam 8GB Ram ile Geliyor 1

Bilgisayarlarımızdaki ram miktarına ulaşan Android’li telefonlara bir yenisi daha ekleniyor. LeEco Le2S’in 8 Gigabayt ram ile önümüzdeki ay tanıtılacağı iddia edildi. Piyasada 6 Gigabayt rame sahip telefonlar mümkünken LeEco ram konusunda bir adım daha ileriye giderek 8 Gigabaytlık telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

leeco le2s 1 LeEco Le2S Tam 8GB Ram ile Geliyor Akıllı Telefonlar  Qualcomm Snapdragon 821 işlemcisi Qualcomm Snapdragon 821 leco le2s leco 8gb ramli akıllı telefon 8gb ram

GizChina tarafından görselleri paylaşılan Le2S modeli piyasada bulunan amiral gemisi modellerinden iki kat daha fazla belleğe sahip olacak. 5.5 inç büyüklüğünde kavisli ekran ile gelmesi beklenen telefonun gücünü Snapdragon 820 işlemcisinin güncellenmiş hali olan Snapdragon 821 işlemcisinden alması bekleniyor. Snapdragon 821, Snapdragon 820 işlemcisinden yüzde 10 daha hızlı çalışıyor.

GSM Arena ise yeni modelin gelecek ay tanıtılacağı yönünde. Anlaşılan model tanıtılana kadar daha çok sızıntı duyacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.