LG’nin Başı V20 Modellinin Kamera Camları İle Dertte

LG firmasının yeni amiral gemisi telefonu V20 sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. LG G5 modelinin yarattığı hayal kırıklığını V20 modeli ile gidermeye çalışıyordu. Fakat yeni modelde bulunan kameralarının cam panellerinde bulunan bir problem LG’nin başını ağrıtacağa benziyor.

LG’nin yeni amiral gemisi üst seviye özellikleri ve üst düzey fiyatı ile oldukça konuşulan bir cihaz oldu. Samsung’un Note 7 modelinde oluşan arızalar sebebiyle de oldukça tercih edilen bir model olmayı başardı. Ama yeni modelin kamera camları bilinmeyen bir sebepten ötürü kırılmaya başladı. İnternet üzerinde bir çok forumda kullanıcılar, cihazın arkasında bulunan çift kameranın üstünde bulunan cam panel hiç bir sebep yokken kırılmasından şikayetçi. Bir çok kullanıcı bu olayın telefon sadece masada dururken yaşandığını belirtti.

Benzer bir olay YouTube kanalında V20’ye dayanıklılık testi yapan JerryRigEverything’in videosunda da yaşanmıştı.

Şikayetlerden anlaşılan V20 modelinin kameralarının üstünde bulunan cam panellerin oldukça hassas. LG firması tarafından henüz konu ile ilgili açıklama yapılmadı ama benzer durumdan şikayetçi kullanıcıların sayısı artıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.