Mart Ayı AnTuTu Listesindeki İlk 10 Telefon 1

Antutu test skoru, iyi bir akıllı telefonu yargılamak için benzersiz bir standart değil, ancak bir akıllı telefonun genel performansını yansıtabilir. Bugün Antutu, Mart ayında listedeki ilk 10 akıllı telefonu açıkladı. Xiaomi akıllı telefonları ilk 5’i işgal etmiş durumda. Son listeye kıyasla, ilk 4 sıra aynı. Hala birinci sırada Xiaomi MI5, ikinci sırada Oneplus 3T, üçüncü sırada Xiaomi MI5S, dördüncü sırada Xiaomi MI5S Plus bulunmakta.

s 7911b3ec813b4c71b0ce86638bfeb49f Mart Ayı AnTuTu Listesindeki İlk 10 Telefon Akıllı Telefonlar  ZUK Z2 Xiaomi MI5S Plus Xiaomi MI5S Xiaomi MI5 Redmi Note 4 Redmi Note 3 OPPO R9S oneplus 3t huawei mate 9 galaxy s7 edge antutu benchmark antutu

Genel olarak, Şubat ayının ilk 10 listesi ile hemen hemen aynı, diğer üst düzey 6 akıllı telefon ise sırasıyla Galaxy S7 Edge, ZUK Z2, Huawei Mate 9, OPPO R9S, Redmi Note 3 ve Redmi Note 4.

Antutu‘ya göre, hepsi güçlü performanslı en üst düzey akıllı telefonlar, bu da kullanıcıların telefonları hakkında daha fazla gereksinimi olduğu anlamına geliyor. Antutu test skoruna göre kapsamlı performansı değerlendirebilirler.

Bu nedenle, Antutu’nun en iyi listesinin adil olduğunu düşünüyor musunuz? Hangisinin en güçlü olduğunu düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.