Meizu Çift Ekranlı Akıllı Telefon Üretecek 1

Ürettiği fiyat performans odaklı akıllı telefonlarla kısa sürede kendisine akıllı telefon sektöründe yer edinen Meizu firması kısa süre önce çift ekranlı telefon için patent aldığı ortaya çıktı.

Benzer içerikler

Çift Ekranlı Meizu Pro 7, Yeni Gelen Sızıntılarda Arka Ekranı Ortaya Çıktı

meizu mback sdn Meizu Çift Ekranlı Akıllı Telefon Üretecek Akıllı Telefonlar  meizu patent meizu mback meizu çift ekran çift ekranlı telefon Akıllı Telefon

201610589545.X numaralı patent firmanın çift ekranlı bir telefon üretilebileceğini gösteriyor. İkinci ekranın tasarım olarak YotaPhone serisinin tasarımına benzer bir şekilde konumlandırılacağı görünüyor.  LG tarafından V10 ve V20 modellerinde de kullanılan ikinci ekranın yeni modelde V10 ve V20 modellerindeki gibi üst ön alanda değil arka orta kısımda konumlandırılacağı görülüyor. İkinci ekran telefon yüzüstü konumlandırıldığında uyarıları gösterecek. İkinci ekran küçük boyutta olacağı için fazla güç harcamaması ve başarılı bir performans sunması beklenmekte. İkinci ekranın sadece uyarıları göstermek yerine firmanın bir süre önce sunduğu mBack özelliğine de sahip olabileceği bildirilmekte. mBack özelliği geri tuşuna standart görevi yerine daha çok işlevli bir tuş olmasını sağlamakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.