Meizu Pro 7 Temmuz Ayında Çift Ekran Dizaynı ile Gelebilir 6

En son haberlere göre, Meizu yaklaşmakta olan akıllı telefonu Temmuz ayında piyasaya sürülecek. Meizu’nun geliştirmek için oldukça zaman harcadığı Meizu Pro 7‘yi de o amiral gemisi olarak görebiliriz.

Benzer içerikler

Meizu Pro 7 ve Pro 7 Plus Modellerini Ortaya Çıkardı

Çift Ekranlı Meizu Pro 7, Yeni Gelen Sızıntılarda Arka Ekranı Ortaya Çıktı

Meizu İki Yeni Cihazı Pro 6 Plus ve M3X’i Duyurdu

Meizu Çerçevesiz Akıllı Telefonunun Teknik Özellikleri Sızdı

Meizu Pro 6 Ortaya Çıktı

meizu pro 7 02 Meizu Pro 7 Temmuz Ayında Çift Ekran Dizaynı ile Gelebilir Akıllı Telefonlar  meizu pro 7 özellikleri meizu pro 7 dizaynı meizu pro 7 çıkış tarihi meizu pro 7 çift ekran meizu pro 7

Meizu Pro 7’nin en yeni sızıntı görseline göre amiral gemisi çift ekran tasarımı ile geliyor. Ön ekranın yanı sıra arkadaki çift arka kameranın altında küçük bir ekran bulnuyor. Küçük ekranda tarih, saat, çağrı ve mesaj bildirimlerini görebiliyorsunuz. Güç tasarrufundan dolayı küçük ekran, E-mürekkep ekran olabilir.

Amiral gemisinin ön tasarımına gelince, cephede parmak izi tarayıcısını destekleyen çerçevesiz tasarım uygulandığı görülüyor. Meizu, Pro 7 modelinde Helio X30 işlemci, Sony IMX386 ve IMX286 sensörlere sahip çift 12MP arka kameraya ve 5.2 inç 1080P ekrana sahip. Meizu Pro 7 Plus‘ın ise Samsung Exynos 8895 işlemcisi ile desteklenen Samsung AMOLED ekranını kullanarak 5,7 inç 2K ekran kullanacağı söyleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.