Meizu Yeni Çerçevesiz Telefonunu Tanıtıyor 3

Meizu firmasının yeni telefonuna ait olduğu iddia edilen görseller ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsellerden yeni telefonun Xiaomi’nin geçtiğimiz hafta tanıttığı Mi MIX modeline tasarım olarak oldukça benzemekte.

Benzer içerikler

Meizu Pro 7 Temmuz Ayında Çift Ekran Dizaynı ile Gelebilir

Meizu Çerçevesiz Akıllı Telefonunun Teknik Özellikleri Sızdı

Xiaomi’nin tanıttığı Mi MIX modeli 6.4 inçlik ekranında %84.16’lık ekran-gövde oranıyla oldukça büyük beğeni topladı. Mi MIX modeli satış etkinliğinde tükenmesi yalnızca 10 saniye sürmüştü.

441999154904 Meizu Yeni Çerçevesiz Telefonunu Tanıtıyor Akıllı Telefonlar  xiaomi mi mix meizu çerçevesiz telefon meizu çerçevesiz telefon

Meizu’nun yeni telefon modeli de Mi MIX gibi büyük ekran ve yüksek ekran-gövde oranına sahip gözükmekte. Tasarımsal olarak oldukça ilgi çeken yüksek ekran-gövde oranından Meizu firmasının da yararlanmaya çalıştığı gözükmekte.

Cihazın 24 Aralık’ta tanıtılması bekleniyor. Cihazın teknik özellikleri konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Şu an sadece Meizu firmasının paylaştığı “Beklenmedik bir şey geliyor” yazılı bir görsel bulunmakta.

442057906252 Meizu Yeni Çerçevesiz Telefonunu Tanıtıyor Akıllı Telefonlar  xiaomi mi mix meizu çerçevesiz telefon meizu çerçevesiz telefon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.