Microsoft Akıllı Telefon Piyasasına İddialı Geliyor 1

Microsoft akıllı telefon piyasasına geç girmesi ile oldukça zor günler geçirmişti. Windows 10 Mobile ile biraz olsun düzelme yaşadıysa da piyasanın eskileri Android ve iOS karşısında çok tutunamadı.

Fakat Microsoft Windows 10 işletim sistemini her türlü cihaza yaymak istiyor ve mobil sektörüne iddialı bir şekilde gelmeyi planlıyor. Mobil sektörünün sızıntı kralı @evleaks firmanın üzerinde çalıştığı yeni cihaz konusunda bilgiler verdi. @evleaks’in verdiği bilgilere göre yeni cihazın işlemcisi laptop seviyesinde olacak. Ayrıca @evleaks twitter hesabında yeni görseller yayınladı. Fakat yayınlanan görseller sadece Microsoft’un daha önce üzerinde çalıştığı konsept telefonun görselleri.

83d150aac262cf62c2bfa65f262b9e6f6580f747 Microsoft Akıllı Telefon Piyasasına İddialı Geliyor Akıllı Telefonlar  surface phone microsoft yeni telefon microsoft surface phone microsoft akıllı telefon microsoft Akıllı Telefon

Sızan bilgilerin daha önce sık sık gündeme gelen Surface Phone olma ihtimali yüksek. Surface Phone’un MWC 2017 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Microsoft’un üzerinde çalıştığı konsept telefonu gerçeğe dönüştürüp dönüştürmeyeceği konusunda biraz daha beklememiz gerekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.