Nokia 9 Modelinden Son Sızıntılar 1

Gelecekteki Nokia 9’un (daha önce Nokia 8 olarak söylenilen) görüntüleri frandroid.com tarafından yayınlandı. Ancak cihaz, tasarımını meraklı gözlerden korumak için tasarlanmış bir muhafaza içerisine yerleştirilmiş. Saklanmayan şey bağlantı noktaları olmuş. Bu da Tip C bağlantı noktasının ve bir 3,5 mm kulaklık girişi teyit edilmesi anlamına geliyor.

nokia 9 2 Nokia 9 Modelinden Son Sızıntılar Akıllı Telefonlar  nokia 9 özellikleri nokia 9 görselleri nokia 9 çıkış tarihi nokia 9 Nokia

CPU-Z’nin 5.27 inç olarak rapor etmesine ve ekran incelemelerinin maksimum parlaklığı 530nit ölçümü yapmasına rağmen, ekranın 5.3 inç QHD olduğu bildiriliyor. Ayrıca Always-On Display (Her Zaman Açık Ekran) özelliği de bulunmakta.

Diğer önemli özellikler şunlar:

  • Snapdragon 835 yonga seti
  • 4GB RAM
  • 64GB depolama alanı
  • Android 7.1.1

Kullanıcı arayüzü söz konusu olduğunda, Nokia-mavi renkte bir Pixel benzeri başlatıcı kullanıyor gibi görünüyor. Telefon bir çift kulaklık ve QuickCharge 3.0 hızlı şarj cihazı ile birlikte gelebilir.

nokia 9 3 Nokia 9 Modelinden Son Sızıntılar Akıllı Telefonlar  nokia 9 özellikleri nokia 9 görselleri nokia 9 çıkış tarihi nokia 9 Nokia

Telefonun arka yüzünde, çift LED flaş eşliğinde 2x13MP boyutlu bir kurulumun yanı sıra lazer otofokus penceresi gibi görünen bir çift kamera ayarı var.

Buna ek olarak, Nokia’nın amiral gemisi için 700 $ / 750 € ağırlığında bir fiyat etiketi söylenmekte ve Ocak ayından beri resmi olarak duyurulmadığından telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.