OnePlus 3 Hız Performans Testinde Hayal Kırıklığı Yarattı

Her modelini amiral gemisi katili sloganıyla çıkartan OnePlus‘ın geçtiğimiz günlerde OnePlus 3‘ü duyurdu. OnePlus firmasının yeni amiral gemisi katili Samsung‘un amiral gemisi Samsung Galaxy 7 ile hız performans testine girdi.

Benzer içerikler

Resmi OnePlus 5 4K Duvar Kağıtlarını İndirin

Oneplus 5 Haziran Ayında Çıkacak

OnePlus 5, Xiaomi Mi6’yı Geçmek İçin Çıkacak

OnePlus 3 ve 3T, Android 7.1.1 Güncellemesini Sonunda Alıyor

OnePlus’un Yeni Telefonu OnePlus 3T Hakkında Yeni Bilgiler

Gücünü Snapdragon 820 işlemcisinden alan ve bünyesinde 6 GB ram bulunduran amiral gemisi katilinin bu özelliklerle segmentinin en güçlü telefonuymuş gibi görünüyordu. Fakat C4ETech isimli YouTube kanalı OnePlus 3 ile Galaxy S7‘yi hız performans testine soktu.

İki telefonda da bulunan uygulamalar sırasıyla çalıştırılıp kapatılarak performans testi yapılıyor. İki kez aynı testten geçen cihazlardan Galaxy S7 rakibine karşı ezici bir üstünlük sağlıyor.

Testlerden anlaşılan OnePlus‘ın yeni telefonundaki sorun büyük ihtimalle cihazın yazılımında geçen bellek yönetiminde. Çünkü ikinci testte OnePlus, Chrome uygulamasını açarken bariz bir biçimde yavaşlıyor. 6 GB rami hakkını vererek kullanamayan OnePlus için OnePlus mühendisleri umarız yeni bir güncelleme yayınlayarak bu sorunu giderebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.