Samsung Galaxy S8 Konusunda Sızıntı İstemiyor

Samsung firmasının yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 ’in nasıl olacağına dair ipuçları bu kez firmanın üst düzey yöneticisinden geldi.

Galaxy Note 7 hüsranından sonra firmanın çıkış modeli olacak olan Galaxy S8 için internette bir çok sızıntı mevcut. Ama ilk defa bir Samsung yöneticisi yeni amiral gemisi modeli hakkında bilgi verdi. SamMobile sitesinin haberine göre üst düzey bir yönetici yeni modelin “ince bir tasarım” ve “geliştirilmiş kamera” ile geleceğini açıklamış.

Hatta bu üst düzey yöneticisinin Samsung başkan yardımcısı Lee Jae-yong olduğu açıklandı. Yönetim kurulu başkanının oğlu olan Jae-yong’un gelecek babasının yerini alacağına inanılıyor. Jae-yong’un yöentim kurulu üyeliği ise hissedarlar tarafından geçtiğimiz günlerde onaylandı. Yeni amiral gemisi modelinde önemli donanımsal geliştirmeler yer alacağını herkes tahmin edebiliyor ama Samsung’un ilk gerçek çift kameralı telefonun bu model ile geleceği bu açıklamalardan çıkartabiliriz. Modelin 2017 yılının Şubat ayında düzenlenen Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.