Resmi OnePlus 5 4K Duvar Kağıtlarını İndirin

OnePlus 5‘in tanıtılması ile birlikte cihazda kullanılan duvar kağıtlarının arkasındaki kişi öne çıktı. Sanatçı Hampus Olsson kişisel blogunda makro fotoğrafçılıktan ilham alan yeni duvar kağıtlarının hikayesini paylaştı.

“Bu sefer makro fotoğrafçılığı deneyip, şu anda Hindistan’da beni ziyaret eden babamla deney yapacağımı düşündüm. Akrilik, mürekkep ve ortamları dökmeye başlamış plastik bir sürü kabımız var. Deseni hızla değiştirirken sıvı karışımının bir sürü fotoğrafını çektik. Fotoğrafların birçoğu, 3D yüzeylere sarılmış gibi veya son sanat eserini tamamlamak için sıcak lav ve soğuk rüzgarlara benzemek için karıştırılması gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir. Ancak, bu fotoğrafların çoğu kullanılmadı. Bunun yerine, OnePlus’ın bu telefon için aradığı stile uyacak daha rafine ve zarif bir stil hazırladım.

Nihai fotoğraflar, çevresindeki çıplak çevreyle harmanlanan bireysel şekillere daha fazla odaklanır. Odağı, soyut, ancak kavramak kolay olan merkez haline geldi. Bu duvar kağıtlarının çıkma şeklini seviyorum ve gelecekte bu stili daha kapsamlı bir şekilde deneyeceğim.”

Olsson‘ın sitesi ayrıca, yedi adet OnePlus 5 stok duvar kağıdını 2K veya 4K çözünürlükte indirmek için sunuyor, bu yüzden 1080p sürümlerini OnePlus 5 ROM’dan çekmeye gerek yok. Bu soyut duvar kağıtları herhangi bir ekranda harika görünüyorken, canlı renkler ve derin siyahlar onları AMOLED ekranlı telefonlar için mükemmel bir hale getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.