Samsung Galaxy S8 S Pen Desteği ile Gelebilir

Note 8 olacak mı? Bu konuda bir kesinlik yok çünkü Galaxy Note 7 olayı henüz sonuçlanmadı. Araştırmalar bitti ama dava henüz kapanmadı. Samsung firması henüz sonuçları açıklamadı ama sonuçları beklerken Galaxy S8 hakkında konuşabiliriz.

Benzer içerikler

Samsung Galaxy S8 Konusunda Sızıntı İstemiyor

Samsung Galaxy S8 ile Kötü İzleri Silmeyi Planlıyor

Google Play Müzik, Galaxy S8’e Bixby’e Entegre Olarak Geliyor

Galaxy S8 ve S8+ Modellerinde Kullanılan Duvar Kağıtlarını İndirin

Galaxy S8 Modelleri Eğimli Ekranla Gelebilir

Gelecek amiral gemisi modeli bir çok kez haber konumuz oldu. S8 Plus modelinin olabileceği, S7 modelinden daha pahalı olabileceği ve çıkışının Nisan 2017’ye ertelenmiş olabileceği gibi.

Son verilen bilgilere göre yeni amiral gemisi modeli Note serisinde olduğu gibi S Pen desteği ile gelebilir. Eğer bu iddia doğru ise Note serisi dışında ilk defa Galaxy S serisinde S Pen kullanılacak. Ne yazık ki Note serisinin akıbetini henüz bilmiyoruz. S Pen’in S8’in bir parçası mı olacak yoksa ayrıca satılan bir aksesuar mı olacağı henüz tam belli değil.

Belki de S Pen daha önce iddia edilen Galaxy S8 Plus’ın bir parçası olarak gelebilir. Belki de Galaxy S serisinin başka bir versiyonu olur. Gelecek amiral gemisini bekleyenler için S Pen desteği mutlu bir haber. Ama Note serisinin hayranlarının pek mutlu olacağı bir haber olmayacaktır çünkü bu başka bir Note serisi modeli olmayacak manasına da gelebilir. Şimdilik kesin bir şey yok zaman her şeyi bize gösterecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.