Samsung, Gelecek Yıl Katlanabilir Galaxy Cihazını Çıkarmayı Hedefliyor

2018’de bir sonraki Galaxy cihazını duyurduğunda Samsung, aklımızın arkasında hala taze olan Microsoft Courier projesinin iptali ile parçalanmış rüyaların bazılarını ön plana çıkarabilir.

Benzer içerikler

Samsung Yeni Modellerinde Hangi Bataryaları Kullanacak?

Android Nougat Galaxy A Modellerine Gelecek mi?

Samsung Harman ’ı Satın Alacağını Duyurdu

Samsung Katlanabilir Telefonunun Patent Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 Konusunda Sızıntı İstemiyor

Seul’de düzenlenen Samsung Media Day etkinliği sırasında, Mobil İşletme Başkanı Koh Dong-Jin‘e katlanabilir bir Galaxy cihazının imkânı ve böyle bir projenin gerçekleşmesi üzerine sorular soruldu. Yanıt, bazı üretim sorunlarının üstesinden gelinemediği sürece yönetici gelecek yılı işaret ederek oldukça pozitifti:

“Başkan olarak, şu anki hedefimizin önümüzdeki yıl olacağını söyleyebilirim. Bazı sorunların üstesinden gelebildiğimizde, ürünü ortaya çıkartacağız. “

Dong-Jin, bu sorunların ne olduğu konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmadı. Ancak katlanabilir bir Galaxy Note cihazı fikri mantıklı olabilir; çünkü bu aralıktaki en yeni cihaz zaten 6.3 inç büyük bir ekranı barındırıyor. Zaten çerçeve neredeyse kalmadı ve ekran boyutunun arttırılması ile Note cihazını tablet alanına sokar. Bu nedenle ‘mobil’ yönünü korumak için şirketin bir sonraki Note aygıtının katlanabilir olmasını sağlamasını gerektirecektir. Bununla birlikte, böyle bir cihazın Note serisi için şimdiki 950$ fiyat etiketini daha da yükselteceğini varsayabiliriz.

Görüşülen diğer şeylerin yanı sıra, başkan, Samsung’un, Bixby tabanlı ev hoparlörü üzerinde çalıştığını doğruladı.

Ancak, Galaxy Note 8, 15 Eylül’de dünya çapında birçok ülkede satışa çıkacak ve şu an ön sipariş için hazır. Fiyatlandırma olarak yukarıda bahsedilen 950 dolarla gelecek. Samsung, son zamanlarda Note 8’e yönelik ön siparişlerin ‘çok iyi’ olduğuna da dikkat çekti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.