Sony'nin Yeni Xperia Amiral Gemisi Android O ile Gelebilir

Son sızıntılar, Android 8.0‘ın bir çift Snapdragon 835 destekli Sony amiral gemisinde çalışabileceğini gösteriyor.

Sony, Android O ile birlikte gelen bir modeli satan ilk üreticilerden biri olabilir, eğer AnTuTu testi sızıntısı doğruysa. Doğrulanmamış bilgiye göre model numarası G8441 olan sıradışı bir Sony akıllı telefonu geliştiriliyor.

Android 8.0 çalıştırmaya ek olarak, telefonda görünüşte bir Snapdragon 835 işlemci, 4GB RAM, 32GB depolama ve 720p ekran bulunmakta. Daha küçük ekran çözünürlüğü, bunun yeni nesil Sony “Compakt” olabileceğini ima ediyor ancak mobil cihazların web sayfalarını nasıl göstereceğini ayrıntılarıyla anlatan UAProf dosyasında bu model için ayrıntılar tespit edildi – gerçek ekran çözünürlüğünün 1080p olabileceğini düşündürüyor.

835 ile güçlendirilmiş Compact, geçen yılki Snapdragon 650 çipini kullanan X Compact modelinin orta sınıfını yükseltecek. Veya alternatif olarak “Premium” olmayan Xperia XZ‘nin bir halefi olabilir. Her iki durumda da, ilk Android 8.0 telefonlarından biri olma ihtimali, meraklılardan bir miktar ilgi görecektir.

Bu model, son günlerde çevrimiçi olarak ortaya çıkan iki yeni Xperia’dan biri. XperiaBlog, mağaza listesinde G8441 ve G8341 modellerini tespit etti ve sırasıyla € 650 ve € 750 fiyat etiketine sahip olduklarını belirtti.

Daha pahalı modellerin spesifikasyonları hakkında şu an için bir bilgi yok, ancak depolama, RAM ve ekran çözünürlüğü, daha ucuz Xperia’ya kıyasla daha muhtemel görünüyor.

Dolayısıyla, Sony’nin bir sonraki yüksek kaliteli akıllı telefon serisinin çok eksik bir resmini hala ele alıyoruz, ancak Ağustos ayı sonlarında Almanya’nın Berlin kentindeki IFA fuarının öncesinde yaptıkları resmi açıklamaya göre daha fazla bilgi edinebileceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.