Teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi iPhone X'in özellikleri nelerdir? 1

Teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen iPhone X’in tanıtımı yakın zamanda yapıldı. Apple CEO’su tarafından yapılan açıklamada iPhone X’in kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu belirtildi. Gümüş, gri ve kırmızı olmak üzere üç renkte üretilecek olan iPhone X’in 3 Kasım’da altmıştan fazla ülkede satışa sunulması bekleniyor. Apple’ın “Akıllı telefonların geleceği” olarak tanımladığı iPhone X, birçok insan tarafından heyecanla bekleniyor. Yurtdışında yaklaşık 699 dolara satılan telefonun, Türkiye’deki fiyatı 4.199 TL olacak.

Benzer içerikler

Spotify Tasarımını Değiştiriyor

Şimdi de biraz iPhone X’in özelliklerinden bahsedelim:

73982b7771606f32b55ccbc4bfcd7f1d4a4cffb9 1024x683 Teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi iPhone X'in özellikleri nelerdir? Akıllı Telefonlar Teknoloji haberleri  Teknoloji iPhoneX Apple

Bir telefon düşünün ki; üzerinde tuş veya başka bir fonksiyon gözükmüyor, sadece cam üzerinde bir takım işlemler yapılıyor. Tüm ön yüzün cam tasarımla dizayn edildiği oldukça şık bir görüntüye sahip iPhone X tasarımı ve ergonomik yapısıyla akıllı cep telefonu teknolojisini birkaç adım öne taşımış gözüküyor. Son derece etkileyici görüntüsüyle farklı deneyimler yaşatan iPhone X teknoloji tutkunlarının adeta gözdesi durumunda.

4754fe0ac8 Teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi iPhone X'in özellikleri nelerdir? Akıllı Telefonlar Teknoloji haberleri  Teknoloji iPhoneX AppleFace ID trueDepth kameraların varlığı sayesinde güvenliğin ön planda tutulduğu telefon sizi yüzünüzden tanıyor. Keyifli çekimler için geliştirilen kameraları ile iPhone X fiyatı mağazalar arasında farklılar gösteriyor. Paslanmaz çelik konstrüksiyon teknoloji ile üretilen iPhone X uzun yıllar kullanılabilecek bir telefon olma özelliklerinde üretildi. İnovaktif Teknoloji nezih Görüntü Klasik cep telefonlarının tüm özelliklerini barındırmanın çok ötesinde bir çok farklı özelliğin ilave edildiği iPhone X süper retina ekrana sahip ve tam 5.8 inç işlevsel bütün fonksiyonların cam ekran üzerinden gerçekleştirilmesi sayesinde cihaz ile ekran arasında hiçbir bağlantı kalmamış. Ve Tam bir bütünlük elde edilmiş. Son derece ergonomik yapısı ile kullanım rahatlığı ve konforu sunan iPhone X inovaktif teknoloji ile üretildi.

iPhone X gestures 571x321 1024x577 Teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi iPhone X'in özellikleri nelerdir? Akıllı Telefonlar Teknoloji haberleri  Teknoloji iPhoneX Apple

Öz çekimlerde stüdyo kalitesinin yakalanması ile kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor. Ekran üzerinde uygulamaları bırakıp ana ekrana dönüş için sadece kaydırma işleminin gerçekleştirilmesi yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.