Xiaomi MI MIX 2 Dizayn, Özellikler ve Çıkış Tarihi 1

Xiaomi MI MIX, sadece ortak bir Android amiral gemisi akıllı telefonu olmayacak, akıllı telefonların yeni tasarım yönünü de belirledi. 6.4 inç benzersiz ekran, Snapdragon 821 Dört çekirdekli işlemci, 6GB RAM bulunduran cihaz bu nedenle oldukça mevcut pazarda oldukça popüler. Ve şimdi Xiaomi MI MIX 2 hazırlanma aşamasında.

Benzer içerikler

Cortana Xiaomi Mi Mix’te Ön Yüklü Olarak Gelecek

Xiaomi Daha Düşük Çerçeve Oranına Sahip Mi Mix Modeli Üzerinde Çalışıyor

Xiaomi CES 2017’ye Katılıyor

Xiaomi Redmi 4 Ne Zaman Tanıtılacak?

Elephone da Çerçevesiz Ekran Modeli ile Geliyor

288d0004961b5a54e9ed Xiaomi MI MIX 2 Dizayn, Özellikler ve Çıkış Tarihi Akıllı Telefonlar  Xiaomi Mi Mix 2 Xiaomi Mi Mix xiaomi mi mix 2

Xiaomi MI MIX 2, çift kavisli AMOLED ekranı kullanacak. Ekran gövde oranı Xiaomi MI MIX modelinde %91.3 iken yeni modelde %93 olacak. Geçen yıl Lei Jun, Xiaomi MI MIX 2’nin geleceğini açıklamıştı. Bu da Mi fanlarının sabırsızlanmasına neden olmuştu.

288e000410b8792790a6 Xiaomi MI MIX 2 Dizayn, Özellikler ve Çıkış Tarihi Akıllı Telefonlar  Xiaomi Mi Mix 2 Xiaomi Mi Mix xiaomi mi mix 2

Buna ek olarak, MI MIX 2, Fransız ünlü tasarımcı Philippe Starck tarafından tasarlanacak ve MI MIX 2, Nokia N9’a benzer fiziksel olmayan düğmeleri kullanacak. MI MIX 2 ekranında ultrasonik parmak izi tarayıcısı bulunacak aslında ekran dışında koyacak başka yer de bulunmamakta. Xiaomi bu modelinde seramik akustiği kullanacak.

Spesifikasyonlara gelince, 4K ekran çözünürlüğü ve AMOLED ekranın yanı sıra, IP68 su geçirmez destekleyen, en son Snapdragon 835 Octa çekirdekli işlemci, 6GB RAM ve 256GB dahili depolama birimi kullanılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.