HMD Global, Oreo'nun 2017 Yılının Sonuna Kadar Tüm Nokia Telefonlarına Geleceğini Doğruladı

Android O, Google tarafından açıklandıktan sadece birkaç ay sonra HMD Global, tüm cihazlarının mobil işletim sisteminin en son sürümüne yükseltileceğini açıkladı. Şimdi şirket, cihazların yıl sonuna kadar Oreo güncellemesini alacağını doğruladı.

En yeni Android güvenlik ve özellik güncellemelerine sahip olmak, HMD Global’in Nokia akıllı telefonları için yaptığı önemli bir vaatti ve şirket her model tanıtım etkinliği sırasında bunu herkese hatırlattı. Nokia 3, 5 ve 6‘nın ülkede piyasaya sürülmesinden sonra Endonezya’da gazetecilere konuşan APAC Pazarlama Müdürü Mark Trundle, Endonezya için HMD Global Ülke Müdürü ve Shane Chiang, APAC Pazarlama Müdürü tarafından akıllı telefonların yıl sonunda Android Oreo güncellemesini alacağını açıkladı.

Google, Oreo güncellemesini sunacak olan akıllı telefon üreticilerinin listesini şimdiden açıklamış olsa da, HMD Global, tüm modellerine bu güncellemeyi sunması benzersiz. Şimdiye kadar şirket, Android aylık güvenlik güncellemelerini zamanında teslim etti ve önemli bir Android güncellemesinin gelişini görmek ilginç olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.