HTC Sense Tüm Android Cihazlarına Geliyor 1

HTC firması kendi çıkardığı Android işletim sistemi kullanan cihazlarında HTC Sense arayüzünü kullanmaktaydı.

Firma Sense arayüzünde kullanılan kamera, galeri, internet tarayıcısı ve dosya yöneticisi gibi uygulamaları tüm Android kullanıcılarının kullanımına sunmak için Play Store‘a koymuştu.

Sense arayüzünün yeni versiyonunda büyük bir radikal değişikliğe gitmeye hazırlanan HTC, Sense 8 arayüzünü tüm Android cihazları ile uyumlu hale getirmek için uğraşıyor.

sense 8 HTC Sense Tüm Android Cihazlarına Geliyor Android  sense arayüzü htc sense arayüzü htc sense 8 arayüzü htc sense 8 htc sense htc 10 HTC

Bu konuda test sürecine başlayan firma bazı kullanıcılara GOOGLE_PLAY_SENSE_GP kodlu davetiye göndererek kullanıcıların Sense 8‘i denemelerine imkan vermeye başladı.

Sense arayüzünün yeni versiyonu olan 8, HTC 10 ile karşımıza çıkmıştı. Önceki versiyonlarına göre oldukça hafifletilmiş ve hızlandırılmış olan Sense 8 performansında ödün vermeden kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkarmayı başarmıştı.

Android 4.4 ve üzeri işletim sistemini çalıştıran cihazlarda çalışacak olan HTC Sense 8‘in ne zaman tüm Android cihazlarında çalışmaya başlayacağı ise şu an için bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.