Hydrogen OS 3.0, OnePlus 3 ve 3T İçin Yayınlandı

OnePlus son zamanlarda sürekli haberlerde. Kısa bir süre önce OnePlus 3T‘yi tanıtmak için oldukça garip bir reklam yayınladı, telefonun 128GB varyantını yeniden satışa sundu ve OnePlus 3 ve 3T’de de Android 7.0 için en son güncellemesini yayınladı.

Şimdi, şirket hem yukarıda adı geçen cihazlar için Hydrogen OS 3.0‘u hazırladı. Hydrogen OS 3.0, Android 7.0 Nougat üstüne kurulmuş ve öncelikli olarak Çinli müşterilere yönelik. Bildirildiğine göre, yeni tasarlanan bir UI, çağrı kaydı işlevi, hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri ve pil ömrü iyileştirmeleri içeren bir Hydrogen OS güncellemesi.

Uluslararası müşteriler için olan kardeşi olan Oxygen OS‘dan oldukça farklı olduğunu belirtiliyor. Her ne kadar Hydrogen OS genellikle daha fazla düzeltme ve iyileştirme içeriyorsa da, bir Çin yapımı olmanın Play Store da dahil olmak üzere herhangi bir Google hizmetinden yoksun olduğunu belirtmek önemli.

Bununla birlikte, herhangi bir OnePlus 3 veya 3T cihazında çalışabilir ve Google servislerinin ayrı ayrı yan yüklenmesini gerektirmekte. Bazı kullanıcıların işe yaramaz bulacakları bazı Çin uygulamaları da güncelleme ile birlikte geliyor fakat silinebiliyorlar.

Hydrogen OS 3.0‘ın indirme boyutu 1,2 GB boyutunda ve kurulum prosedürü tüm ayrıntılarıyla birlikte OnePlus veya XDA forumlarında bulunabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.