Apple AirPods Satışa Ne Zaman Sunulacak?

Apple firması iPhone 7 modellerinin tanıtımı sırasında AirPods kablosuz kulaklıklarını tanıtmıştı. Bilindiği üzere iPhone 7 modellerinde Apple 3.5 mm kulaklık girişini kaldırmıştı ve kulaklıklar dahil tüm aksesuarlar için Lightining girişini kullanmaya başlamıştı. Apple ayrıca telefon şarj olurken müzik dinlenebilmesi için kablosuz kulaklığı AirPods’u tanıtmıştı.

Benzer içerikler

AirPods Çıkışı Ertelendi

Kablosuz kulaklığın duyurulmasından uzun zaman geçmesine rağmen ne zaman satışa çıkacağı netlik kazanmamıştı. Hatta ortaya çıkan haberlere göre Apple kulaklığın üretim sürecinde bir hatadan dolayı gecikmeler yaşanacağı ve kulaklıkların 2017 yılında başlanabilecekti. Fakat dün çıkan bir haberde Avrupa’daki bir perakendecinin Apple’ın kablosuz kulaklığını 18 Kasım’da satışa sunacağını açıkladığı belirtildi.

Barcklays araştırma şirketi ise bu haberi yalanlayacak bir rapor yayınladı. Raporda AirPods kulaklıklarının ancak Aralık ayında üretimine başlanabileceği ve kısa sürede kulaklıkların piyasaya çıkacağı açıklandı. Ayrıca raporda kulaklıkların ilk etapta sınırlı sayıda üretileceği ve ciddi bir stok sıkıntısı yaşanacağı tahmin edildiği belirtildi. Bu kadar habere rağmen kulaklıkların halen ne zaman çıkacağı belirsiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.