Apple Watch 2 Kameralı mı Olacak? 3

WWDC 2016 etkinliğinde Apple, Apple Watch‘da kullanılan WatchOS işletim sisteminin yeni sürümünü duyurmuş fakat Apple Watch 2 için herhangi bir açıklama gelmemişti.

Benzer içerikler

Apple Watch 2’de GPS Teknolojisi Olacak mı?

Apple Watch 2 Ne Zaman Geliyor?

Apple 12 Eylül’de Yeni iPhone Duyurabilir

Apple Watch’unuzu Havada Şarj Edin

Apple’dan Güvenlik Açığı Bulana 200.000 Dolar Ödül

Apple firmasının yeni aldığı iki patent ile Apple Watch için önemli ipuçları vermiş olabilir. Öncelikle Apple‘ın aldığı patentlerin çoğunu kullanmadığını söylemekte fayda var.

Alınan patentlerde bir saat tasarımı var fakat bu tasarımın üstünde kamera bulunmamakta. Yalnız alınan patentin detaylarında kamera özelliği görülmekte. Saat üzerindeki kamera resim çekmekten daha çok barkod ve QR kod tarama için konulmuş.

apple watch kamera 1024x512 Apple Watch 2 Kameralı mı Olacak? Teknoloji  watchOS 3 Tasarım Patent Özellikler Donanım dahili kamera apple watch 2 apple watch Apple

Alınan patentlerden bir tanesi ise Apple Watch akıllı saatine ekstra tuşlar eklenmesini içeriyor. Bu patent ile birlikte saatin sol kısmına iki tane yeni tuş ekleniyor. Patent içeriğinde eklenen tuşların fiziksel mi yoksa dokunmatik mi olacağı belirtilmiyor.

applewatch2 Apple Watch 2 Kameralı mı Olacak? Teknoloji  watchOS 3 Tasarım Patent Özellikler Donanım dahili kamera apple watch 2 apple watch Apple

Daha önce de belirttiğim gibi Apple aldığı patentlerin bir çoğunu kullanmıyor. Bu yüzden yeni Apple Watch‘ın nasıl olacağına dair halen bir fikrimiz yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.