Asus Disegno Monitörlerini Tanıttı 1

Asus, Computex 2016 etkinliğinde Disegno monitörlerini tanıttı.

İlk tanıtılan monitör Disegno Curve MX34VQ entegre kablosuz şarj plakası ile dikkat çekti. 3440 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip 34 inç büyüklüğüne sahip monitör 1800R olarak belirlenmiş bir kavise sahip. Monitörde ayrıca iki adet 8W Harman Kardon hoparlör bulunmakta.

Asusdan kablosuz sarj imkani sunan Disegno monitorler84813 1 Asus Disegno Monitörlerini Tanıttı Teknoloji  Harman Kardon hoparlör Disegno MX27UC Disegno Curve MX34VQ Bang&Olufsen hoparlör asus monitör asus disegno asus
Asus Disegno

Tanıtılan ikinci monitör ise 27 inçlik IPS ekrana ve 3840 x 2160 piksel çözünürlüğe sahip MX27UC. sRGB renk spektrumunun %100’ünü gösterebilen monitörde USB 3.1 Type-C bağlantısı üzerinde Display Port Alternate modu ile enerji ve veri aktarımı imkanı sunulmuş. Monitörde iki adet 3W Bang&Olufsen hoparlör bulunmakta.

Her iki monitörün kaide kısmında entegre kablosu şarj plakası da bulunmakta. Kablosuz şarj henüz popüler olmasa da yeni çıkarılan akıllı telefonların bu özelliği desteklemesi ile monitörlerde bulunan şarj plakası oldukça işe yarayacağı kesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.