Asus ROG Mekanik Klavyelerini Duyurdu 1

Asus firmasının oyuncu odaklı ürün serisi Rebuplic of Gamers (ROG) ürün gamında mekanik klavyeleri tanıttı. Rog Claymore ve Rog Claymore Core adlı mekanik klavyeleri kullanıcının beğenisine sunuldu.

rogcl03 Asus ROG Mekanik Klavyelerini Duyurdu Teknoloji  rog rgb led republic of gamers oyuncu ekipmanı mekanik klavye klavye claymore core claymore cherry mx çevre birimleri aura sync asus

Claymore geleneksel yerleşime sahip bir modelken istenildiğinde ayrılabilen nümerik kısma sahip. Nümerik kısmı ister sağ ister sol kısma yerleştirebiliyorsunuz. Claymore Core ise nümerik kısma sahip olmayan temel sürüm olarak tasarlanmış. Mekanik klavyelerde Cherry MX anahtarlar kullanılmış. Renk seçenekleri için Kırmızı, Mavi, Kahverengi ve Siyah renkleri sunuluyor. Klavyelerde istenildiği kadar tuşa basılabilmesine olanak tanıyan Anti-Ghosting teknolojisi kullanılmakta. Ayrıca N-Key rollover ve 1000Hz polling yetenekleride Asus’un yeni klavyelerinde bulunmakta.

Her iki klavye de Maya desenleri kullanılmış ve alüminyum kasaya sahip. Klavyede bulunan tüm tuşlar için ayrı ayrı ayar yapılabilen RGB LED aydınlatmalar bulunmakta. Ayrıca yaptığınız ayarlar AURA Sync sayesinde kayıtlı olarak kalabiliyor.

rogcl04 Asus ROG Mekanik Klavyelerini Duyurdu Teknoloji  rog rgb led republic of gamers oyuncu ekipmanı mekanik klavye klavye claymore core claymore cherry mx çevre birimleri aura sync asus

Klavyedeki yükseklik ayarlanabilir ayaklar ve büyük lastik tabanlar sayesinde sağlanıyor. USB 2.0 üzerinden bağlanan klavyede 1.8 metre örgü fiber kablo bulunmakta. Klavyelerin çıkış tarihi ve fiyatı konusunda henüz bilgi verilmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.