Cortana Microsoft Band 2'ye Geliyor 1

Microsoft‘un akıllı bilekliği Band 2‘ye Cortana desteği geliyor. 2015 yılınının son çeyreğinde kullanıcılara sunulan ve şimdilik sadece Windows telefonlarıyla çalışan akıllı bileklik yeni sürümüyle birlikte Android kullanıcılarının da hizmetine sunulacak.

Android kullanan cihazlardaki sağlık uygulamasının güncellemesi ile birlikte uygulama Cortana bütünleşmesine de kavuşacak.

en INTL L Deimos NS MU5 00001 RM1 mnco Cortana Microsoft Band 2'ye Geliyor Teknoloji  microsoft band 2 microsoft akıllı bileklik microsoft cortana band 2 cortana band 2 akıllı bileklik
Band 2

320 x 128 piksellik kavisli AMOLED ekrana sahip olan akıllı bileklik kalp atış hızı sensörüne, barometre, 3 eksli akselerometre, GPS, cilt sıcaklık sensörü gibi özelliklere sahip.

TPSiV (Thermal plastic elastomer silicone vulcanate) malzemesi ile üretilen bileklik Li-polymer pile sahip. Bu pil bilekliğin GPS kullanılmadığı takdirde 48 saatlik bir performans sunmasını sağlıyor.

Bluetoorh 4.0 LE bağlantısına sahip olan cihaza sahip olan Android kullanıcıları yakın zamanda Cortana ses asistanı özelliğini kullanabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.