Elon Musk, Boring Company Şirketi İle Tünel İşine Girdi 2

Geleceğimizi iyileştirmek için oluşturulan fikirler söz konusu olduğunda, Elon Musk kesinlikle bu fikirleri oluşturan insanlardan biridir. Boring Company geçen sene Musk’un Los Angeles‘taki trafiğin korkunç olduğunu düşündüğünde ortaya çıktı.

Şirket, California’daki SpaceX genel merkezindeki “Godot” tünel açma makinesini test etmesine rağmen, “Los Angeles’daki tünelin ilk bölümünü tamamladığını” doğruladı.

1498698458 screen shot 2017 06 28 at 6 Elon Musk, Boring Company Şirketi İle Tünel İşine Girdi Teknoloji  elon musk tünel elon musk boring company elon musk boring company tünel boring companyMusk‘un Los Angeles Belediye Başkanı Eric Garcetti ile birlikte şehre bir tünel ağı getirme ihtimalinden bahsettiği ay başında gerçekleşmişti. Başarılı olursa, bu şebeke, kentteki tıkanıklığı ciddi ölçüde azaltarak yeni bir seyahat şekli haline gelecektir.

Doğal olarak, proje henüz başlangıç evresinde; ancak eğer Musk’un Tesla ve SpaceX gibi diğer firmalardaki ilerleme hızı dikkate alındığında kısa sürede Los Angeles’ta tünel ağı görebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.