En Güvenli Telefon Solarin Ortaya Çıktı 1

İngiltere merkezli bir şirket olan Sirin Labs dünyanın en güvenli telefonu olduğunu iddia ettiği Solarin‘i ortaya çıkardı.

Güvenlik sistemi askeri standartlarda olan telefon üst düzey yöneticileri hedef alıyor. Telefonda bulunan Shielded Mode adında bir özellik sayesinde sesli görüşmeler ve mesajlaşmalar en üst güvenlik düzeyinde şifrelenebiliyor.

solarin-207-1000x562

Bunun dışında telefonda bulunan dahili güvenlik yazılımları ile güvenliğini en üst düzeye çıkartan Solarin telefon özellikleriyle de dikkat çekmekte.

Gücünü Snapdragon 810 işlemcisinden ve 4GB ram‘dan alan telefonda 4.000 mAh kapasiteli pil bulunmakta. Arka kısmında bulunan 23,8 megapiksellik kamerası ile doğru ve hızlı odaklanma in lazer otofokus sistemini kullanıcısına sunan telefonun ekranı ise 2K çözünürlüklü 5.5 inç IPS ekran. Hafızası 128GB olan telefonda bulunan hızlı şarj özelliği ile 4.000 mAh deki devasa pilini çabucak doldurabilirsiniz.

solarin-211-1000x562

Piyasa çıkış tarihi henüz belli olmasada fiyatı şimdiden açıklanmış durumda. Böyle yüksek güvenirlikli bir telefon için 14 bin doları gözden çıkarmanız gerekmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.