Eve V Indiegogo’yu Salladı 1

Finlandiya merkezli Eve Tech teknoloji firmasının binin üzerinde son kullanıcıdan oluşan açık bir topluluğun önerileri doğrultusunda hazırladığı bilgisayar Eve V, Indiegogo’yu salladı.

İkisi bir arada bilgisayar olarak geliştirilen cihaz İskandinav tasarımını taşımakta. Cihazın fiyat performans oranı oldukça yüksek. Tüm dünyadan bin kullanıcının katkılarıyla Project Pyramid Flipper kod adıyla geliştirilmiş. Windows tabanlı olan Eve V’de 7. Nesil Intel Core işlemci seçenekleri ile gelmekte. Cihazda 2736×1824 çözünürlüğe destek veren IGZO LCD dokunmatik ekran bulunmakta. Thunderbolt 3/USB-C/USB-A 3.0 gibi bir çok bağlantı seçeneğini üstünde bulunduran cihazın 12 saat batarya ömrü sunduğu belirtiliyor.

evev02 Eve V Indiegogo’yu Salladı Teknoloji  kitlesel fonlama indiegogo ikisi bir arada bilgisayar eve V eve tech eve 5 eve

Fiyat seçeneklerine baktığımızda en üst model olan Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı sunan model 1399 dolardan satışa çıkacak. Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunan model ise 959 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıca 699 dolar fiyat etiketine sahip Intel Core M3 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip giriş modeli bulunmakta. Tüm Eve V modellerinin yanında 25 dolar değerinde Alcantara Bluetooth Klavye de verilmekte.

Bilgisayar Indiegogo da 1 ay süre olmasına rağmen 75 bin dolar kitlesel fonlama hedefini 4 dakikada elde etti. Bağış miktarı 700 bin doları aşmış durumda. Bilgisayarların ilk teslimatı Şubat ayında yapılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.