Facebook Live'e Snapchat Filtreleri Geliyor 1

Facebook‘un uzun süredir kullanıcılarına sunduğu canlı yayın özelliği Facebook Live için snapchat filtrelerini kullanıma sunacak.

Sosyal medya platformları kullanıcı sayılarını çoğaltmak için birbirleriyle rekabet etmeye devam ediyor. Kullanıcı sayılarını çoğaltmak için bir çok sosyal medya platformu uygulamalarına canlı özelliği getirmişti. Bunlardan biri de olan Facebook, sağladığı bu canlı yayın özelliğini daha da cazip hale getirmek için snapchat filtrelerini kullanıcıların kullanıma sunacak.

Bu senenin başında aldığı Masquerade firması bu konuda çalışmaya başladı. Masquerade firması selfie çekimlerinde filtre ve maske özelliği kazandıran MSQRD uygulamasının yaratıcısı.

images 3 1 Facebook Live'e Snapchat Filtreleri Geliyor Teknoloji  snapchat filtreleri Snapchat facebook live snapchat filtreleri facebook live Facebook

Facebook bu filtrelerle kullanıcılarının daha eğlenceli ve çekici canlı yayınlar yapmasına olanak sağlamak istiyor. Filtrelerin Facebook Live üzerinde kullanılacağı açıklaması VidCon etkinliğinde yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.