Facebook, Messenger da Reactions Özelliğini Deniyor 1

Facebook şu anda Messenger hizmeti için bir Reactions özelliği test ediyor ve kullanıcıların emoji seçeneklerinden birini seçerek iletilere yanıt vermelerini sağlıyor. Güncelleme şu anda yalnızca küçük bir kullanıcı grubu tarafından kullanılabilir durumda.

Benzer içerikler

Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor

Facebook Messenger Lite Sürümü Duyuruldu

Facebook Messenger ’a “Hikayeler” Özelliğini Getiriyor

Facebook Mesajları Şifreleyecek

Facebook Fotoğraf Görüntüleme Kısmını Yeniledi

1488747062 screen shot 2017 03 05 at 20 Facebook, Messenger da Reactions Özelliğini Deniyor Teknoloji  messenger reactions messenger facebook reactions Facebook Messenger Facebook

Bu özellik, bir iletinin üzerine gelip seçilen emoji seçimi görüntüler, seçtiğinizde kendisini ekler ve küçük bir emoji simgesi görüntüleyerek çalışır. Konuşmadaki herhangi bir kullanıcı, mesajı seçerek herkesin bireysel tepkilerini görüntüleyebilir.

1488747327 screen shot 2017 03 05 at 20 Facebook, Messenger da Reactions Özelliğini Deniyor Teknoloji  messenger reactions messenger facebook reactions Facebook Messenger Facebook

Daha önce 18 ay önce şirket tarafından tanıtılan Reaksiyonlar, o zamandan beri, 300 milyarı aşkın reaksiyon gönderildi – özellikle Güney Amerika’da popüler olduğu bildirildi.

Messenger hizmetini daha etkileşimli ve etkileyici hale getiren Facebook, kullanıcıları sohbet servisine çekmek için ‘çıkartmalar’ güncellemesi ile benzer çabalar sarf eden Snapchat gibi rakiplerle rekabet etmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.