Facebook’un Canlı Yayın Özelliği Gelişiyor

Ünlü sosyal medya sitesi Facebook ünlü isimleri hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Facebook canlı yayın özelliğini geliştirerek kullanıcıların uygulamaya ilgisini taze tutmayı amaçlamakta.

Facebook bir süre önce canlı yayın özelliğini kullanıcılarına sunmuş ve büyük ilgi görmüştü. Özellik halen büyük ilgi görmeye devam ediyor.  Aslında tüm kullanıcılara açık olan bu özellik genel olarak ünlü isimler tarafından kullanılıyor. Ünlü isimler bu özellik sayesinde hayranlarına ve takipçilerine direkt olarak ulaşabiliyorlar. Fakat ünlülerin yaptıkları yayınların zamanları belli olmadığı için yayınların takibi oldukça zorlaşıyor. Bunu dikkate alan sosyal medya devi onaylı kullanıcıların canlı yayınlarını planlamalarını sağlayacak yeni bir özelliğin canlı yayın uygulamasına eklemeye karar verdi.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar sevdikleri, hayranı oldukları ünlülerin ne zaman canlı yayına başlayacaklarını bilebilecekler. Bu özelliğin diğer kullanıcılar için ne zaman geleceği şu an için belirsiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.