GPS Destekli Gear Fit 2 Duyuruldu 1

Aktivite izleme cihazı Gear Fit 2 Samsung tarafından resmen duyuruldu. Önceki seleflerine göre GPS özelliği bulunan akıllı bileklik bu özellik sayesinde koşu ve bisiklet gibi aktiviteleri doğru ve hızlı bir şekilde takip edilebilmesini sağlıyor. Chaz ayrıca kalp ritminide ölçebiliyor.

Akıllı bileklikte 1 GHz çift çekirdekli işlemci, 512 MB Ram bulunmakta ve 200 mAH kapasiteli piliyle 3 gün kullanım, 5 gün bekleme süresi sunmakta.

samsung gear fit 2 800 1000x562 GPS Destekli Gear Fit 2 Duyuruldu Teknoloji  super amoled ekran Spor samsung gear fit 2 fitness aktivite izleyicisi akıllı bileklik
Samsung Gear Fit 2

Ayrıca bünyesinde bulunan 4GB hafıza sayesinde ve akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan Bluetooth iletişim sayesinde kulaklıklarla iletişim kurarak size müzik dinleme imkanı sunuyor.

1.5 inç kavisli Super Amoled ekranıyla 216 x 432 piksel çözünürlük sunan akıllı bileklik IP68 sertifikasına sahip. Böylece 1.5 metre su altında 30 dakika boyunca çalışabiliyor. Böylece cihazın yüzme aktivitelerini de ölçmesi sağlanıyor.

Akıllı telefonlarla Bluetooth ile iletişim kuran akıllı bileklik S Health ve diğer fitness takip programlarıyla iletişim kurabiliyor. Büyük ve küçük olmak üzere iki tipte gelecek olan akıllı bilekliğin siyah, mavi ve pempe olmak üzere üç renk seçeneği sunacak.

Samsung’un bu yeni akıllı bilekliği 10 Haziran‘da yurtdışında 179 dolardan satışa sunulacak.

https://youtu.be/SHK5SAHj1ZE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.