iPhone 7'nin Yeni Kulaklıkları Lightning Girişinden Bağlanıyor 3

Eylül ayında tanıtılacak olan Apple‘ın yeni akıllı telefonu iPhone 7′nin kulaklıkları ortaya çıktı.

Çin’in ünlü sosyal medya sitesi Weibo‘da yeni kulaklıkların resimleri sızdırıldı.

iPhone 7nin yeni kulakliklari ortaya cikti85437 2 iPhone 7'nin Yeni Kulaklıkları Lightning Girişinden Bağlanıyor Teknoloji  lightning girişi Kulaklık iphone kulaklık iphone 7 earpods iphone 7 3.5mm headphone iPhone 7 3.5mm jack

Sızdırılan resimlerde uzun süredir tartışılan kulaklık girişi konusu açıklığa kavuşmuş gibi görünüyor. Kasım ayından bu yana Apple’ın iPhone 7’de kulaklık girişini değiştireceği yönünde iddialar vardı. Resimlerden anlaşılan Apple’ın kulaklıklarda 3.5mm’lik bağlantı yerine Lightning girişini tercih ediyor.

Kulaklıklarda Lightning girişi dışında tasarım alanında bir değişiklik gözükmüyor. Sadece kulaklıkların dayanıklılığını arttırmak için kaliteli plastik kaplama tercih edilebileceği iddia ediliyor.

Her ne kadar Weibo‘da teknoloji konusunda sızdırılan resimler doğru çıksa da kulaklıklar konusunda Apple‘dan herhangi bir doğrulama gelmedi.

iPhone 7nin yeni kulakliklari ortaya cikti85437 3 iPhone 7'nin Yeni Kulaklıkları Lightning Girişinden Bağlanıyor Teknoloji  lightning girişi Kulaklık iphone kulaklık iphone 7 earpods iphone 7 3.5mm headphone iPhone 7 3.5mm jack

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.