Microsoft Surface Studio İçin Erteleme Kararı Alıyor

Microsoft firması yeni tanıttığı masaüstü bilgisayarı Surface Studio için beklenmedik bir erteleme kararı aldı. Fakat bu erteleme kararına Microsoft hiç üzülmüş gibi değil, hatta seviniyor.

Benzer içerikler

En Güçlü Surface Book Modeli Duyuruldu

Dell’den Tasarımcılara Özel Bilgisayar

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan All-in-One PC kategorisindeki masaüstü bilgisayar özellikle tasarım ve esneklik açısından kullanıcıların beğenisini kazandı. Halen ön siparişte olan cihaz için ilk teslimatların 15 Aralık tarihinde yapılacağı açıklanmıştı. Fakat bu tarihte bazı değişiklikler oldu. Ön siparişlerin beklentileri aşması sonucunda sadece belli sayıdaki ön siparişlerin 15 Aralık’ta teslim edileceği açıklandı. Daha sonra gelen ön siparişler ileriki bir tarihte teslim edilecek.

Yeni teslim tarihinin ise şu an için ucu açık. Sevkiyatların 2017 yılının ilk aylarında olacağı belirtilmekte fakat ilk 3 ay mı ilk 6 ay mı belli değil.

3 farklı seçenek ile sipariş edilebilen Surface Studio’nun Core i5, 8 GB RAM ve 1 TB’lık modeli 2.999 dolardan, Core i7, 16 GB RAM ve 1 TB disk seçeneğiyle 3.499 dolardan,  Core i7, 32 GB RAM ve 2 TB disk seçeneğiyle 4.199 dolardan satışa çıktı. Bilgisayarın akıllı yardımcısı Surface Dial ise 99.99 dolar fiyat etiketiyle satılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.