Microsoft’un Yeni Anımsatıcı Uygulaması 4

Günlük yaşantımızda yapacaklarımızı unutmamak için genelde hatırlatıcılar kullanırız. Microsoft bir süredir anımsatıcı uygulaması üzerinde çalışmaktaydı. Bu uygulamanın detayları ve ekran görüntüleri sızdırıldı.

 

microsoft_animsatici_uygulamasiHalen Beta testleri gerçekleşen uygulamanın ası Project Wunderlist idi. 2015 yılında Microsoft popüler anımsatıcı ve yapılacak işler programı Wunderlist’i satın almasından sonra böyle anımsatıcı geliştirmeye başlamıştı. Fakat sızan görüntüler uygulamanın kod adının değiştiğini ve Project Cheshire olduğunu gösteriyor.

Sızan görüntüler de yine uygulamanın Windows 10 ile birlikte gelen minimalist/metro arayüzüne sadık kaldığı ve basit bir anımsatıcı uygulaması olduğu fark ediliyor. Uygulamada yapacaklarınızı yazıp, renk verip, önem sırası atayıp uyarı oluşturabiliyorsunuz. Uygulamanın tüm platformları desteklemesi ve cihazlar arası senkronizasyon yapabilmesi bekleniyor.

 

microsoft_animsatici_mobilAnımsatıcı uygulaması şu an Windows Mağaza’dan indirilebilir durumda fakat indirip uygulamayı çalıştırdığınızda “Çok Yakında” ibaresi ile karşılaşıyorsunuz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın