Microsoft’un Yeni Anımsatıcı Uygulaması 4

Günlük yaşantımızda yapacaklarımızı unutmamak için genelde hatırlatıcılar kullanırız. Microsoft bir süredir anımsatıcı uygulaması üzerinde çalışmaktaydı. Bu uygulamanın detayları ve ekran görüntüleri sızdırıldı.

 

microsoft animsatici uygulamasi Microsoft’un Yeni Anımsatıcı Uygulaması Teknoloji  wunderlist Windows 10 takvim uygulaması microsoft iOS anımsatıcılar anımsatıcı uygulaması AndroidHalen Beta testleri gerçekleşen uygulamanın ası Project Wunderlist idi. 2015 yılında Microsoft popüler anımsatıcı ve yapılacak işler programı Wunderlist’i satın almasından sonra böyle anımsatıcı geliştirmeye başlamıştı. Fakat sızan görüntüler uygulamanın kod adının değiştiğini ve Project Cheshire olduğunu gösteriyor.

Sızan görüntüler de yine uygulamanın Windows 10 ile birlikte gelen minimalist/metro arayüzüne sadık kaldığı ve basit bir anımsatıcı uygulaması olduğu fark ediliyor. Uygulamada yapacaklarınızı yazıp, renk verip, önem sırası atayıp uyarı oluşturabiliyorsunuz. Uygulamanın tüm platformları desteklemesi ve cihazlar arası senkronizasyon yapabilmesi bekleniyor.

 

microsoft animsatici mobil Microsoft’un Yeni Anımsatıcı Uygulaması Teknoloji  wunderlist Windows 10 takvim uygulaması microsoft iOS anımsatıcılar anımsatıcı uygulaması AndroidAnımsatıcı uygulaması şu an Windows Mağaza’dan indirilebilir durumda fakat indirip uygulamayı çalıştırdığınızda “Çok Yakında” ibaresi ile karşılaşıyorsunuz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.