Asphalt Street Storm Racing İndirilmeye Sunuldu

Asphalt, en geeky yarış meraklılarının sevdiği popüler bir oyun serisi. Güç gerektiren ve yüksek spesifikasyon gereksinimlerine sahip olduğu için, genellikle hız testleri yaparken oynanan oyun olarak görürüz. Birkaç hafta önce yayınlanmaya hazır olduğu açıklanan serinin yeni oyunu Asphalt Street Storm Racing Google Play Store da indirilmeye sunuldu. Eğer içinizde adrenalin eksikliği hissediyorsanız, bu yeni yarış oyunu tam size göre.

Asphalt Extreme, Asphalt Overdrive ve Asphalt Nitro gibi eskilere açık bir şekilde uyan bu Asphalt Street Storm Racing sizi saatlerce mobil ekrana yapıştıracaktır.

Asphalt Street Storm Racing‘de gerçekten bu unsurlarla yüzleşmeniz ve bitirmek için çabalamanız gerekir çünkü ısı, yağmur veya fırtınayla ilgilenmeyeceksiniz. Oyun çok oyunculu karşılaşmalara izin veriyor. Koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz veya sadece bahis yapabileceğiniz, drag yarışlarının tadını çıkarabileceğiniz, farklı ülkelerde yarışabileceğiniz veya arabanızı özelleştirebileceğiniz araçlara bir bakın. Tabii ki, Gameloft’un konsol seviyesi olduğu düşünülen mükemmel grafiklerini de unutmayın.

Asphalt Street Storm Racing oyununu Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.