Google Wallpapers Yeni Duvar Kağıtları ile Güncellendi 1

Bir cihazdaki deneyimi daha iyi hale getirebilecek küçük şeylerden biri de duvar kağıtları. Fazla uğraşmadan iyi bir duvar kağıdı bulmak harika bir şeydi ve Google bu konuda oldukça iyi bir iş başarmıştı. Şimdi, şirket önce Pixel telefonlarında kullanılan ve daha sonra diğer Android kullanan cihazlara da çıkarttığı Wallpapers uygulamasını yeni seçenekler sunmak için güncelledi.

Google’ın değişiklik günlüğü bu konuda herhangi bir şey belirtmediğinden tam olarak kaç yeni duvar kağıdının eklendiğini söylemek zor. Fakat açıkçası pek çok ekleme var. Uygulamanın güncellenmiş ve eski sürümleriyle cihazlar arasındaki uygulamanın “Dünya” ve “Şehir” bölümlerine baktığınızda, eklenen bir avuç duvar kağıdını bulabilirsiniz.

Eklenen birkaç seçenek de eski seçenekler kadar muhteşem. Google Wallpapers‘daki her duvar kağıdı Google Pixel‘den Galaxy S8‘e kadar her ekranda harika görünebilecek kadar yüksek çözünürlükte ve mükemmel görünüyorlar. Google Wallpapers, Google Play‘den indirilebilir. Uygulamanın en son güncellemesi bazı UI değişiklikleri de getiriyor ancak önemli bir şey fark edilmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.