Instagram’a Yer İmi Özelliği Geldi 2

Instagram’ı sürekli olarak Snapchat’e karşı koz olarak kullanan Facebook, bu kez uygulamaya Yer İmi (Bookmark) özelliğini getirdi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar beğendikleri paylaşımları kayıt edebilecek.

Instagram uygulamasının son güncellemesi ile birlikte yayınlanacak olan bu özellik kullanıcılara sevdikleri veya daha sonra bakmak isteyecekleri paylaşımları kayıt etme imkanı vermekte. Böylece kullanıcı incelemeyi çok istediği paylaşımları kaçırmayacak ve daha sonra çevrimdışı olarak bile görebilecek.

instagram save Instagram’a Yer İmi Özelliği Geldi Mobil Uygulamalar  zuckerberg yer imi Sosyal Medya Snapchat kayıt instagram güncelleme Facebook bookmark

Kullanıcıların paylaşımları kayıt edebilmesi için paylaşılan görselin sağ altında bulunan ayraç işaretine tıklaması yeterli olacak. Kayıt edilen bu paylaşımlar uygulamada ortaya çıkan yeni bir sekmenin altında bulunmakta. Kullanıcılar istedikleri zaman bu sekmeye geçerek sakladıkları paylaşımlara tekrar bakabiliyorlar.

Uygulamanın 10.2 versiyonu ile gelecek olan bu özellik şu için sadece ABD’li kullanıcılar için sunuldu. Fakat kısa sürede yeni güncellemenin bütün dünya için yayınlanması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.