Instagram’da Artık Yorumlar Engellenebilecek 2

Uzun zamandır beklenen yorum filtreleme özelliği sonunda popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’a geldi. Bu özellik sayesinde fotoğraflarınıza yapılan reklam, hakaret ve taciz içerikleri yorumları engelleyebileceksiniz.

Daha çok herkese açık profillerde ve etiketlenen fotoğraflarda ortaya çıkan bu istenmeyen durumlar artık kolayca ortadan kaldırılabilecek. Bir çok firma veya belli bir ama ç için oluşturulan profiller belli etiketleri takibe alarak paylaşımların altına reklam yorumları atabiliyorlar. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmaya çalışıyorlar.

Bu konu hakkında kullanıcılardan gelen şikayetleri değerlendiren Instagram filtreme özelliğinin yorumlara geleceğini açıkladı. Kullanıcılar bu özellik sayesinde oluşturacakları kelime filtreleri sayesinde istenmeyen yorumları otomatik silebilecekler. Ayrıca yorumları tamamen kapatabilmekte mümkün olacak.

instagramda artik istenmeyen yorumlar engellenebilecek85714 1 1 Instagram’da Artık Yorumlar Engellenebilecek Mobil Uygulamalar  yorum filtreleme reklam yorumlarını engelleme istenmeyen yorumları engelleme istenmeyen yorumlar instagram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.