Bu Kez de Snapchat Kopyaladı

Son dönemde Snapchat ’in özelliklerinin kopyalanmasına alışmıştık. Facebook ve diğer sosyal platformlar Snapchat ’ten esinlendikleri özellikleri kendi uygulamalarında kullanıyorlardı. Özellik Facebook satın almak isteyip de alamadığı uygulamanın neredeyse bütün özelliklerini uygulamalarında kullanmaya başladı. Bu kez ünlü sosyal paylaşım platformu özellik kopyaladı.

Benzer içerikler

DeepMind Bu Kez StarCraft II Oynayacak

iPhone 7 Bu Kez Videoda Görüntülendi

Bankaların Ekonomiye Destek Paketleri – Kredi Erteleme Başvuruları

Resimli Rızık, İş Bulma Ve Müjdeli Haber Duaları – Resimli Dualar

Etkili Dualar – Her Derde Deva Dualar, Şifa, Bereket, Mutluluk, Hastalık Duaları

Özelliklerinin kopyalanması ile kan kaybeden sosyal medya uygulaması bu duruma seyirci kalmayarak kendisinden esinlenen Instagram’ın Hikayeler bölümünün beğenilen bir özelliğini kendi uygulamasına kopyaladı.

Snapchat uygulamasında hikayeler arasında geçiş yaparken eskinden yalnızca ileri doğru gidilebilmekteydi. Hızlı geçiş yapılması durumunda hikayeler gözden kaçabiliyordu. Kaçan hikayeleri yeniden görebilmek için menüden tamamen çıkıp yeniden hikaye kısmına girmek gerekmekteydi. Fakat yeni getirilen özellik sayesinde artık hikayeler arasında geri gitmek mümkün oldu. Ayrıca artık arkadaşlarınızın hikayelerine girip onlarında paylaştıkları snapleri başka bir arkadaşınızla paylaşmanız mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.