Pokemon Go Konusunda Bildiklerinizi Unutun

Pokemon Go oyununu bir zamanlar oynayıp gittikçe ilginiz azaldıysa oyuna gelecek yeni güncelleme ilginizi çekecektir. Yeni gelecek olan güncelleme oyuna inanılmaz özellikler ve yeni mekanikler ekliyor. Takas sistemi ve yeni Pokemon’lar eklenecek özelliklerden birkaç tanesi.

Benzer içerikler

Pokemon Go Android Wear Versiyonu Çıkacak mı?

2016 Yılı En Çok İzlenen Oyun Tanıtımları

Apple’ın Yeni Hedefi Arttırılmış Gerçeklik

PhoneArena’nın haberine göre oyunun geliştiricisi Niantic firması fenomen oyunu Pokemon Go için çok büyük bir güncelleme hazırlıyor. Haberde gelecek olan içeriklerin oyunun çehresini baştan aşağıya değiştirebileceği belirtiliyor.

Yeni güncelleme ile Gym’lerde yapay zeka ile yapılan anlamsız savaşlardan sıkılanlara Player vs Player, yani oyuncuya karşı oyuncu modu geliyor. Bütün Pokemonları neredeyse topladım, her yerde aynı pokemonları görmekten sıkıldım diyenlere ise 2. Jenerasyon pokemonlar geliyor. 100 yakın yeni pokemon oyuna eklenecek.

Güncelleme ayrıca pokemon yumurtaları özelliğini değiştirerek bebek pokemon özelliğini getirecek. Artık Pichu (Pikachu), Cleffa (Clefairy), Magby (Magmar) gibi bebek pokemonlar taşıyabileceksiniz.

Niantic firmasının tatil döneminde çıkarak yakaladığı başarıyı bu güncelleme ile kış aylarında da yeniden yakalamak istediği ortada. Güncellemenin Aralık ayında çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.