Pokemon Go'da 40. Seviyeye Ulaşıldı 2

Tüm dünyada oynanmaya devam eden Pokemon GO oyununda şu anda en fazla 40. seviyeye kadar ulaşabiliyorsunuz.

Bu günlerde Reddit üzerinde açılan bir başlık bütün Pokemon Go oyuncularının dikkatini çekmiş durumda. ra1ndr0pz adlı Reddit kullanıcısı açtığı başlıkta oyunda 40. seviyeye ulaştığını gösteren bir görsel paylaştı. Kullanıcı aynı zaman bu seviyeye ulaşmak için hileye başvurduğunu da itiraf etti.

pokemon 40 seviye Pokemon Go'da 40. Seviyeye Ulaşıldı Mobil Uygulamalar  pokemon go oyunun sonu pokemon go hileleri pokemon go hile nasıl pokemon go hile pokemon go da hile yapmak pokemon go da bot kullanmak pokemon go da 40 level olmak pokemon go bot pokemon go 40 lvl pokemon go 40 level pokemon go

Pokemon oyununda 39. seviyeye ulaşmak için bile 5 milyon XP gerekirken 39 ile 40. seviye arasında ise 20 milyon XP kazanmak gerekiyor. Paylaşılan görsele bakıldığında seviye atlanmasında verilen hediyeler oldukça iddialı gözüküyor.

ra1ndr0pz adlı kullanıcı asıl hesabında normal bir şekilde oynarken sırf meraktan bu işi yaptığını açıkladı. 40. seviyeyi merak ettiği için bot kullanarak diğer hesabını 40. seviyeye getirdiğini söyledi.

Oyunun yapımcısı Niantic firması ise oyunda seviye sınırın 40 olarak kalmayacağını ileride bunun artacağını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.