PokeTracker ile Etrafınızdaki Bütün Pokemonları Bulun 1

Pokemon oyununun çıkışının üçüncü haftası da bitti. Bir çok firma Pokemon GO oyunun popülaritesinden yararlanabilmek amacıyla oyun ile bağlantılı uygulamalar çıkardı.

PokeDates yeni insanlarla tanışmanızı, RazerGo mesajlaşma uygulaması oyunu oynayan insanlarla konuşmanızı sağladı. Bunun dışında bir çok sahte uygulamalar da çıktı.

Fakat PokeTracker bu sahte uygulamalardan sıyrılan gerçekten çalışan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Sonunda bir uygulama cep canavarlarının nerede olduklarını bize söyleyebilecek.

PokeTracker 1 1024x667 1024x667 PokeTracker ile Etrafınızdaki Bütün Pokemonları Bulun Mobil Uygulamalar  pokemontracker pokemon uygulama pokemon izleyici pokemon go pokemon avlayıcı pokemon AndroidPokeTracker 3 1024x667 1024x667 PokeTracker ile Etrafınızdaki Bütün Pokemonları Bulun Mobil Uygulamalar  pokemontracker pokemon uygulama pokemon izleyici pokemon go pokemon avlayıcı pokemon Android

Uygulama size pokemonların bulundukları yerleri gösteriyor ve yakınlarınızda bir pokemon olduğu zaman sizi uyarıyor. Size uyarılar göndermek dışında uygulama bulunan pokemonun ne zaman yok olacağını da bildiriyor.

Uygulama ayrıca istediğiniz bölgede bulunan pokemonları da gösterebiliyor. Böylece nerede daha çok pokemon olduğunu görebiliyorsunuz.

PokeTracker adlı uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.